Lommedalens basketgruppe

Basketgruppe under Lommedalens idrettslag, LIL.

Informasjon om de ulike lagene finner du under fanen "Våre lag". Her vil du også finne kontaktpersoner for de enkelte lagene.

En aldersgruppe du savner? Lyst til å bidra med å starte opp et lag i den aktuelle klassen? Ta gjerne kontakt med:

Sportslig ansvarlig: Harald Grevskott: harald.grevskott@egmont.com


StyretFornavnEtternavnEpostMobil
Leder
Ansvar:
Fra G2012
Stig
Overordnet ansvar og

Hellerud
kontaktperson LIL Basket

stig.hellerud@gmail.com
Drar i møter i RØN og LIL
95004444
Nestleder
Ansvar:
Fra J2012-13
Anders Ås
Stepper inn for leder

Løberg
Politiattester
anders_loberg@hotmail.com91531964
Økonomi
Ansvar:
Fra J2012-13 og G2012
Haakon
Arrangementansvarlig
Bærum Open

Lømo
Kontaktperson Easy Basket (U7-12)
haakon_loemo@gmail.com

91517256
Sportslig
Ansvar:
Harald
Sportslig ansvarlig

Grevskott
Ansvarlig halltider lørdager
harald.grevskott@egmont.com
Facebook-side 
90112725
Styremedlem
Ansvar:
Fra G2012
JonHareidejon_hareide@hotmail.com90859665
Styremedlem
Ansvar:
Fra G2006-07
G2009-10
Mari Bergan
Nettside LIL Basket
Mørkvedmari.morkved@traumatologi.no46620325
Styremedlem
Ansvar:
J2007
Christopher
Drakt, tekstil- og materialansvarlig
KiønigChristopher.kionig@watchcom.no98666983
Sportslig utvalgFornavnEtternavnEpostMobil
Medlem
Ansvar:
Fra J2010-11
Stig
Styremedlem i Bærum Basket
Omlandstig.omland@carat.com98255163
Medlem
Ansvar:
Fra J2007
Harald
Kontaktperson U13-19
Laugenha-laug@online.no99692553
Andre ansvarsområderFornavnEtternavnEpostMobil
Kiosk- og innkjøp
Fra J2007
ArinRasheedarin_r@hotmail.com93454369
Rusken/dugnad
Fra G2006-07
Kristin ØhrnØdegaardkristinohrn@yahoo.no41471843
LisensansvarligAndersForneboanders@fornebu.no93255010
DommeransvarligArnsteinGloppenagloppen@gmail.com99699096
Ansatte i LILFornavn
Etternavn
Epost
Mobil
Daglig leder MarianneFjellberglil@lil.no47327200
Treningsavg. og adm.ReidunnRakereidunn@lil.no97717965
Daglig leder - HåndballLinda LynaasWulfflinda@lil.no99624399
Innhold, video, SoMeThomasLarsenthomas@lil.no98675013
VaktmesterKåreBrandvikkbrandvik@lil.no97682676

De enkelte lag

2006-2007 Gutter

 

 

 

 

 

Trener 

Harald

Grevskott

 

harald.grevskott@egmont.com

90112725

Hjelpetrener

Emil

Svarlien

 

Svarlienemil@gmail.com

94973430

Hjelpetrener

 

 

 

 

 

Lagleder 07

Lena

Turzer

 

Lej2@online.no

91827004

Lagleder 07

Mari

Mørkved

 

mari.morkved@traumatologi.no

46620325

Lagleder 06

Mona

Strande

 

monastrande@gmail.com

91692522

Lagleder 06

 

 

 

 

 

2007-2008 Jenter

 

 

 

 

 

Trener

Liv 

Ranes

 

livranes@gmail.com

97657057

Trener

Harald

Laugen

 

ha-laug@online.no

99692553

Lagleder/trener

Christopher

Kiønig

 

Christopher.Kionig@watchcom.no

98666983

Lagleder

Inger

Basberg

 

ibasberg@gmail.com

92402041

Kioskansvarlig

Arin

Rasheed

 

arin_r@hotmail.com

93454369

2009-2010 Gutter

 

 

 

 

 

Trener

Torbjørn

Fritzen

 

torbjorn@vesthelse.no

47305860

Hjelpetrener

Lukas Just

Andersen

 

lukasand.luan@gmail.com

90887922

Hjelpetrener

Ari

Hadri

 

ari_hadri@hotmail.com

94237801

Lagleder

Elin Rugedal

Urdshals

 

elinru@msn.com

93867433

Lagleder

Line

Hveem

 

linevm@gmail.com

98655000

Lagleder

Bjørn-Erik

Bjørgan

 

bbjoe2@online.no 

92829005

2011-2010-2009 Jenter

 

 

 

 

 

Trener

Stig

Omland

 

stig.omland@tv2.no

98255163

Hjelpetrener

Mathea

Lindbråten

 

malindbraaten@hotmail.com

40301214

Hjelpetrener

Malene

Zakariassen

 

malenezak@icloud.com

97479297

Lagleder

Monica Selmer

Lømo

 

monica.loemo@gmail.com

97124966

2011 Gutter

 

 

 

 

 

Trener/lagleder

Harald

Laugen

 

ha-laug@online.no

99692553

Trener

Astrid

Laugen

 

 

45848477

Trener

Elise Anti

Billington

 

 

46928035

Lagleder (kommer)

 

 

 

 

 

2012-2013 Jenter

 

 

 

 

 

Trener/lagleder

Haakon

Lømo

 

haakon.loemo@gmail.com

91517256

Trener

Anders

Løberg

 

anders_loberg@hotmail.com

91531964

Lagleder (kommer)

 

 

 

 

 

2012 Gutter

 

 

 

 

 

Trener

Christian

Holmsen

 

c.holms@frisurf.no

90953783

Trener

Haakon

Lømo

 

haakon.loemo@gmail.com

91517256

Trener/lagleder

Karoline Thaule

Hareide

 

karoline.thaule.hareide@hotmail.com

95221724

G2013 

 

 

 

 

 

Trener

Anne

Martinsen

 

anne.martinsen@proenco.com  anne.martinsen@tieto.com

99026268

Trener

Wojciech

Kapcewicz

 

kapcewicz@gmail.com

98882916

Trener

Øivind 

Taskén

 

oivtas@gmail.com

92457672

Lagleder (kommer)

 

 

 

 

 

Old Boys

 

 

 

 

 

Lagkontakt

Marius

Dalen

 

marius.dalen@gmail.com

41318961

Old Girls

 

 

 

 

 

Lagkontakt

Anne

Martinsen

 

anne.martinsen@proenco.com  anne.martinsen@tieto.com

99026268

Gruppe ikke aktiv

 

 

 

 

 


Basketgruppa 2021-2022 pr 22.03.22.doc